KAUNO LOPŠELIS - DARŽELIS "GANDRIUKAS"

Naujienos

Mieli tėveliai,

Informuojame, kad sutarčių pasirašymas su tėveliais (globėjais) kurių vaikai lankys Kauno lopšelį - darželį "Gandriukas" nuo 2022 m. rugsėjo mėn. bus organizuojamas 2022 rugpjūčio 25 d. 16:00 val. muzikos salėje.

 

Mieli tėveliai,

Informuojame, kad 2022 m. rugpjūčio - rugsėjo mėn. numatyti lauko takų klojimo trinkelėmis darbai neįvyks rangovui nutraukus sutartį.

 

Mieli tėveliai,

Dalinamės informacija dėl pasiruošimo darželiui. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai,

Dalinamės informacija dėl maitinimo įkainių nuo 2022-09-01.

Maitinimo kainiai

 

Dėmesio!!!

Dalinamės informacija apie KŠIC organizuojamus lietuvių kalbos mokymus ukrainiečiams. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai,

20220425 074544

 

Mieli tėveliai,

Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad remiate Kauno lopšelį-darželį „Gandriukas“, skirdami 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio lėšas.

Jūsų dėka mokyklos aplinka tampa saugesnė ir patrauklesnė. 2020 m. už gautos paramos lėšas įsigijome lauko muzikos instrumentus. 2021 m. GPM paramos 1,2 proc. lėšų gauta 987,32 Eur. Šie pinigai buvo perkelti į 2022 m. su tikslu grupėse įrengti kondicionierius (pagal tai, kiek bus surinkta lėšų).

Maloniai prašome Jus ir šiais metais 1,2 proc. GPM lėšų skirti Kauno lopšeliui-darželiui „Gandriukas“.

Skirti paramą galite iki 2022 m. gegužės 1 d. elektroninio deklaravimo sistemoje https://deklaravimas.vmi.lt užpildant Valstybinės mokesčių inspekcijos formą FR0512.

Nuoširdžiai dėkojame už geranoriškumą ir paramą mokyklai!

 

Mieli tėveliai,

Informuojame dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo sąlygų. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai,

Kauno lopšelis - darželis "Gandriukas" tėvelius ir vaikučius kviečia dalyvauti rugsėjo 1 – osios šventėje, kuri vyks darželio vidiniame kieme 10:00 val. Pasitinkant naujus mokslo metus, į šventę atsineškite gerą nuotaiką ir šypsenas. J

Prašome, kad šventėje dalyvautų ne daugiau kaip vienas iš tėvelių. Nedalyvausiantys šventėje, vaikučius galite atvesti į darželį įprastu laiku, kur prie įėjimų juos pasitiks įstaigos darbuotojas. Į darželio patalpas tėveliai nebus įleidžiami. Naujai pradėsiantiems lankyti ugdytiniams adaptacinis laikotarpis numatomas iki 2021-09-10. Šiuo laikotarpiu vienas iš vaiko tėvelių galės būti grupėje su vaiku, dėvint sveikatos apsaugos priemones ir laikantis saugaus atstumo nuo kitų asmenų.
Primename, kad grupių darbo laikas 07:30-18:00 val.
„Pelėdžiukų“ priešmokyklinės grupės darbo laikas 07:00-19:00 val.
SVARBU! Vaikučius į darželį atvesti 07:30-08:00 val. Jeigu neatvyksite arba vėluosite, BŪTINAI praneškite grupės mokytojai arba paskambinkite į įstaigą tel. +370 633 89599
Prie įėjimų (tambūruose) bus matuojama vaikų temperatūra, siekiant užtikrinti sveikatos saugos reikalavimus.

 

Norime pasidžiaugti ir dalinamės Tėvelių padėka,

4 metus draugavome su Ančiukų grupe, šiandien abi auklėtojos išeina atostogų, vaikučiams teks atsisveikinti, vaikučiai auga, viskas keičiasi, rugsėjį turėsime kitą grupę ir kitas auklėtojas, yra toks posakis, kad nepakeičiamų nėra, bet... ši Ančiukų komanda buvo tobula, drįstu sakyti, kad nepakeičiama... Kai sūnus prieš du metus baigė šią grupę džiuagiaus, nes žinojau kad rugsėjį vėl susitiksim, nes vesiu Ievutę, o dabar bus labai sunku priprasti, viską pasako ir patys vaikai, kai kasdien prašo vesti į darželį, nes ten yra mylimi ir globojami... Kai atėjus dar skuba žaisti, o neskuba namo...
Noriu asmeniškai iš visos širdies padėkoti Ritutei, toks mielas nuoširdus žmogus, tiek meilės globos ir rūpesčio atiduoda vaikučiams, kokias nuostabias, įdomias kasytes pina mergaitėms, Ievutę kiekvieną dieną skuba nusiimti kepurytę, kad parodytų kokias kasytes surišo Ritutė, truks Jūsų be galo be krašto!!!! Labai pasiseks naujiems Ančiukams rugsėjį patekusiems į jūsų globą...
Agnei norim padėkoti už meilę ir rūpestį, už tokį subtilų atsargų tvarkos ir taisyklių įvedimą į vaiko dienotvarkę, ačiū, kad rimtus dalykus išmokėte su meile ir puikia nuotaika.
Ramute Jums taip pat esame labai dėkingi, už tiek daug atiduotos meilės, sūnus jau antri metai nebe Ančiukų grupėje, bet Ramutę vadina geriausia :) ji visada esant reikalui paguodžia, nuramina, nešvarūs rūbeliai, visada ne tiesiog sudėti į maišelį, bet nuplauti nuvalyti, tvarkingi paruošti neštis namučių, Ačiū Jums už visą savo meilės skleidimą, kurios taip reikia atiduodant savo pačius mažiausius į kito žmogaus rankas visai dienai.

Sunkūs metai buvo visiems, daug nežinios, daug nerimo, tačiau jūsų visų trijų dėka, jie praėjo gana greitai ir džiugiai.

Dar kartą Ačiū visai Ančiukų grupės komandai, jūs nuostabios!!! Labai gaila, kad paskutinį mėnesį ne sutiksime daugiau nei Agnės nei Ritutės, bet suprantame, kad jūs turite prikaupti jėgų ir pailsėti prieš Rugsėjo mėnesį sutinkant naujus vaikučius....

Saugokite ir branginkite šias nuostabias moteris, Agnę, Ritą ir Ramutę, tokių tikrai nėra daug, tai didžiausias darželio turtas!!!!

 

Dėmesio!!!!!

Mielos kolegės, paskutines karštas birželio dienas, kviečiame aktyviai sveikatinti vaikus, išbandant S. Kneipo „Basakojų taką“ bei vandens malonumus ????. Paskatinkite išbandyti mūsų taką ir tėvelius.

Gražiausias akimirkas fiksuokite ir siųskite logopedei Daliai.

2021 06 28 (pirmadienį):

 • 8:30 – 8:45 visuotinė rytinė mankšta „Pelėdžiukų aikštelėje“. Kviečiame tėvelius, senelius, vaikus ir mokytojus.
 • 17:00 – 17:20. kviečiame po du tėvelius iš kiekvienos grupės (kuriuos išrinks mokytojos) sudalyvauti praktinėje sveikatingumo akcijoje „Popietė po medžiu“, kuri vyks lauke prie muzikos salės.

Renginys nemokamas reikalinga gera nuotaika ????

Gandriuko sveikatos grupė

 

Mieli tėveliai,

Pristatome 2020 m. Kauno lopšelio - darželio "Gandriukas" ugydmo veiklas. Nuoroda.

Pristatome 2019 m. ir 2020 m. plačiojo įstaigos veiklos įsivertinimo rezultatų palyginamą analizę. Nuoroda.

Pristatome Kauno lopšelio - darželio "Gandriukas" ugdytinių 2020 m. II pusmečio pasiekimų analizę. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai,

Naujausia informacija iš Socialinės ir darbo ministerijos:
https://socmin.lrv.lt/lt/naujienos/nedarbingumas-ir-ligos-ismokos-tesiantis-pandemijai-ka-svarbu-zinoti-2021-metais
Geros kloties ir gerų artėjančių 2021 m.

 

Mieli tėveliai,

Pranešame, kad darželis nuo gruodžio 16 d. ir toliau dirba, laikantis visų reikalavimų, tačiau rekomenduojama nevesti vaikučių, saugant savo ir kitų sveikatą.
Nuoroda: https://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/kas-keiciasi-svietimo-ir-sporto-srityje-nuo-gruodzio-16-d

 

Mieli tėveliai,

Dėl šalyje paskelbto karantino, šiais metais organizuojame netradicinę Kalėdų šventę. Vaikai žiūrės Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklį „Kalėdos pasakų namuose“ ir „susitiks“ su Kalėdų Seneliu nuotoliniu būdu (maksimaliai laikantis grupių izoliacijos principo).

Gruodžio 15 d. – „Lakštučių“, „Zylučių“, „Genelių“, „Volungėlių“, „Vyturėlių“, „Strazdelių“ grupių vaikai.

Gruodžio 17 d. – „Nykštukų“, „Gulbiukų“, „Pelėdžiukų“, „Ančiukų“, „Kregždučių“ grupių vaikai.

Linkime ramaus švenčių laukimo.

 

Mieli tėveliai,

Dalinames informacija dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai,

Informuojame, kad nuo 2020 m. spalio 28 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 11 24:00 val. Kauno m. ir kitose 7 savivaldybėse įvedamas vietinis karantinas. Primename, kad apsauginių veido kaukių tampa privalomas (yra išimčių). Plačiau apie ribojimus. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai,

Kauno lopšelyje-darželyje “Gandriukas” 1 darbuotojai spalio 20 d., pirmadienį, diagnozuota COVID-19 . Darbuotoja blogai pasijautė savaitgalį, spalio 20, pirmadienį jau nedirbo. 

Nuo spalio 21 d. iki lapkričio 3 d. imtinai, įstaigoje "Gulbiukų" grupėje įvedamas infekcijų plitimą ribojantis 14 d. režimas. Tuo laikotarpiu ugdymas "Gulbiukų" gr. vaikams organizuojamas nuotoliniu būdu. Karščiuojančių asmenų grupėje nenustatyta. Iš artimą kontaktą turėjusių asmenų yra tik grupės auklėtojos padėjėja ir 15 grupės vaikų (3 vaikai daugiau kaip savaitę atostogavo).
Grupėje ir laiptinėje pritaikyta pakartotinė, papildoma dezinfekcija.

Kitos grupės dirba įprastiniu režimu. Niekam daugiau nei saviizoliacijos nei infekcijų plitimą ribojančio režimo taikyti nereikia.

Bendravimas su personalo vykdomas nuotoliniu būdu, per el. dienyną, el. paštą, telefonu ir/ar saugiu atstumu, dėvint veido apsaugos priemones.

Esant pokyčiam visa informacija bendruomenei apie COVID-19 pateikiama mūsų mokyklos internetinėje svetainėje adresu: https://www.kaunoldgandriukas.lt/index.php/naujienos.

SAUGOKIME SAVO IR MŪSŲ BENDRUOMENĖS SVEIKATĄ IR IŠLIKIME SVEIKI.

Mieli tėveliai,

Informuojame, kad 2020 m. spalio 21 d. Kauno miesto savivaldybės administracijos įsakymu Nr. A-3357 Kauno lopšelyje - darželyje "Gandriukas" "Gulbiukų" grupėje nuo 2020 m. spalio 21 d. įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas. Dėl to nurodytu laikotarpiu mokinių ugdymas organizuoajas nuotoliniu būdu.

 

 

Gerbiami, tėveliai,

noriu jus informuoti, kad šildymas Kauno lopšelyje-darželyje "Gandriukas" pajungtas nuo ketvirtadienio, spalio 15 d.

Įstaiga yra įsigijusi papildomų elektrinių šildymo prietaisų. Grupių temperatūros stebimos. Tose grupėse, kuriose užfiksuotos žemesnės patalpų temperatūros, nei nustatytos higienos normomis, šildomos papildomais elektros šildymo prietaisais.

Šildytuvų turime pakankamai, ačiū tiems tėveliams, kurie sureagavo ir rūpinosi. Šildytuvų nešti į grupes nereikia.

Siekiant atsakyti į galimai kilusius klausimus dėl šildymo mūsų lopšelyje-darželyje, pateikiame informaciją apie mūsų veiksmus:

Spalio 15 d., pajungus šildymą ir patikrinus, pastebėjome, kad kai kuriose grupėse netolygiai šyla radiatoriai. Dėl ko tą patį ketvirtadienį, kreipėmės į Kauno "Butų ūkį", kuris yra atsakingas už šildymo sistemos paleidimą pradėjus šildymo sezoną. Atsakingas darbuotojas iš mus aptarnaujančios įmonės, dėl užimtumo, į įstaigą atvykti negalėjo, nei ketvirtadienį, nei penktadienį. Mes buvome informuoti (kaip ir grupių auklėtojos), kad šilumininkas į Kauno lopšelį-darželį "Gandriukas" atvyks pirmadienį, spalio 19 d., ryte. Buvo prašoma atvykti atlikti papildomą šildymos istemos nuorinimą.

Gavus tokią informaciją, grupių mokytojos buvo paprašytos naudoti grupėse turimus elektrinius šildymo prietaisus, taip pat informuoti apie papildomų elektrinių šildymo prietaisų poreikį.

Penktadienį, patikrinus kaip veikia šildymas grupėse, pakartotinai kreipėmės į "Butų ūkį", nes situacija nesikeitė - dalis radiatorių nešylo. Mums buvo atsakyta, kad šilumininkas galės atvykti tik pirmadienį. Dėl poreikio papildomiems elektriniams šildymo prietaisams, informacijos negavome, todėl buvo pakartotinai prašoma informuoti ar toks poreikis yra. 

Iki darbo dienos pabaigos, toks poreikis nebuvo pareikštas. 

Po savaitgalio, pirmadienį, spalio 19 d., vaikų rytinio priėmimo metu gauta informacija, kad keliose grupėse kai kurie radiatoriai nešyla visai, todėl kelias valandas iki atvykstant šilumininkui patalpos buvo šildomos papildomais elektriniais šildymo prietaisais . Matant, kad šildytuvų poreikis šioje situacijoje yra didesnis, nei turimas, aš pati iš namų atvežiau vieną šildytuvą ir tuo pačiu metu organizavau 4 papildomų elektrinių šildytuvų skubų pirkimą. 

Šiluminkui atvykus į įstaigą, iki 11 val., visa šildymo sistema buvo nuorinta. Po atliktų darbų, šildymas pagerėjo tik iš dalies, todėl buvo dar kartą užregistruotas skubus atsakingo asmens iš "Butų ūkio" iškvietimas, kuris atvyks antradienį, spalio 20d., šildymo sistemos gedimo nustatymui ir remontui.

Antro aukšto grupių patalpų temperatūrų stebėsena yra vykdoma. Įsigyta ir į grupes perduoti 4 papildomi elektriniai šildymo prietaisai. Kol bus pašalinti šildymo sistemos gedimai, antro aukšto grupių patalpose tinkama temperatūra bus palaikoma papildomais elektriniais šildymo prietaisais.

Ačiū visiems už supratingumą.

 

Mieli tėveliai,

Dalinames informacija dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo. Nuoroda.

Mieli tėveliai,

Dalinames Nacionalinio Visuomenės Sveikatos centro algoritmais, kaip elgtis, jei ugdymo įstaigos darbuotojas ar mokinys susirgo COVID-19 liga. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai,

Dalinames informacija apie Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuojamas paskaitas tėvams. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai,

Artėjant naujiems mokslo metams, informuojame ir primename, kokius būtinus darbus turi atlikti tėveliai:

 • Turi būti pateikta vaiko sveikatos pažyma su odontologo išrašu (tinka elektroninis variantas);
 • Vaikai priimami nuo 7:30 iki 8:00 valandos, paiimami nuo 17:00 iki 18:00;
 • Į įstaigą vaikai priimami tik pro jiems skirtus įėjimus.

Naujai pradėsiančiams lankyti ugdytiniams adaptaciniu laikotarpis numatomas iki 2020-09-07. Šiuo laikotarpiu tėvelis galės būti grupėje su vaiku, jei bus dėvimos sveikatos apsaugos priemones ir bus laikomasi saugaus atstumo nuo kitų asmenų. Taip pat galima būti ir lauke, privalomai dėvint kaukes ir nesibūriuojant.

 

Mieli tėveliai,

Pranešame, kad dokumentai dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo nuo 2020 m. rugsėjo mėn. bus pasirašomi nuo 2020-08-21 iki 2020-08-28. Tėveliai bus informuojami elektroniniu paštu dėl tikslesnio laiko kada atvykti į įstaigą.

 

Mieli tėveliai,

Dalinames informacija dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai, 

‼️ AKTUALU PRIEŠMOKYKLINUKAMS IR BŪSIMIEMS PIRMOKAMS NUO 2020-09-01.
DALINAMĖS NAUJAUSIA INFORMACIJA.
 
Informuojame, kad 2020 m. rugsėjo 1 d. įsigalioja Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymo nuostata dėl visuotinio priešmokyklinukų ir pirmokų nemokamo maitinimo, pagal kurią nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokiniai, kurie mokosi visose mokyklose, įskaitant nevalstybines mokyklas ir darželius, pagal priešmokyklinio ugdymo programą (toliau – priešmokyklinukai) ar pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje (toliau – pirmokai), įgyja teisę į nemokamus pietus, nevertinant šeimos pajamų. Šią teisę įgyja ir globojami vaikai, todėl dėl nemokamo maitinimo mokiniams gali kreiptis ir vienas iš vaiko globėjų.
 
Kad pirmokui ar priešmokyklinukui būtų skirti nemokami pietūs naujais 2020/2021 mokslo metais, tėvai (globėjai) turi pateikti prašymus.
‼️Prašymus galima pradėti teikti jau nuo 2020 m. liepos 1 d.
 
Užpildytą prašymą-paraišką gauti socialinę paramą mokiniams (SP-11 forma pridedama) galima pateikti Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriui arba mokyklos, kurioje mokinys mokosi, administracijai. Mokyklos administracija gautą pareiškėjo užpildytą prašymą-paraišką ne vėliau kaip kitą darbo dieną perduoda Socialinės paramos skyriui paštu arba elektroninėmis ryšio priemonėmis (elektroninėmis priemonėmis teikiamas prašymas turi būti pasirašytas kvalifikuotu elektroniniu parašu arba suformuotas elektroninėmis priemonėmis, kurios leidžia užtikrinti teksto vientisumą ir nepakeičiamumą).
 
Prašymus-paraiškas galima teikti šiais būdais:
– el. būdu per Socialinės paramos šeimai informacinę sistemą http://www.spis.lt/
– seniūnijose pas dirbančius Socialinės paramos skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyrio specialistus;
– siųsti adresu Nemuno g. 29, LT-44295 Kaunas.
Prie prašymo būtina pridėti pažymą iš ugdymo įstaigos, jog vaikas nuo 2020-09-01 mokysis pagal priešmokyklinio ugdymo programą arba pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje.
Raštus ir paklausimus galima teikti el. p. socialines.paramos.skyrius@kaunas.lt arba siųsti adresu Nemuno g. 29, LT-44295 Kaunas.
 
Daugiau informacijos apie nemokamą mokinių maitinimą:
➡️paskambinus Socialinių išmokų skyriaus bendruoju telefonu 8 37 425283.
➡️Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymas (2006-06-13, Nr. X-686); https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.915C6D6EB2A5/AsGYWKIRhT 
➡️Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019-06-18 sprendimas Nr. T-289 „Socialinės paramos mokiniams skyrimo ir teikimo tvarkos aprašas”; https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/bec228b0928211e9ae2e9d61b1f977b3/MfzmiVIWFz
➡️ Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-06-17 įsakymas Nr. A-1891 „Dėl nemokamam maitinimui skirtiems produktams įsigyti mokyklose ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose skiriamų lėšų dydžio nustatymo”.
 
 
prasymo-paraiskos-gauti-nemokama-maitinima-nevertinant-pajamu-sp-11a-forma ➡️  
LIETUVOS RESPUBLIKOS SOCIALINĖS PARAMOS MOKINIAMS ĮSTATYMAS➡️ https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.279123
Tarybos sprendimas DĖL SOCIALINĖS PARAMOS MOKINIAMS SKYRIMO IR TEIKIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO ➡️ https://www.kaunorasyte.lt/wp-content/uploads/2020/07/AR_2020-09-01.pdf
DĖL NEMOKAMAM MAITINIMUI SKIRTIEMS PRODUKTAMS ĮSIGYTI MOKYKLOSE IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGOSE SKIRIAMŲ LĖŠŲ DYDŽIO NUSTATYMO➡️ 
 
 

Mieli tėveliai,

Kviečiame į 2020 m. priešmokyklinukų išleistuves.

2020 06 17 14.11 KVIETIMAS ileistuves Naujienos skiltyje

 

 

Mieli tėveliai,

Dalinames 2020 m. birželio 16 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro - valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai,

Dalinames informacija dėl COVID-19 ligos valdymo priemonių valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių darbo vietoms. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai,

Dalinames informacija dėl ikimokyklinio ir priežmokyklinio ugdymo organizavimo įstaigose. NuorodaNuorodaNuoroda.

 

Mieli tėveliai,

Kad nekiltų neaiškumų ir nesusipratimų, prašome susipažinti su ugdymo organizavimo tvarka NUORODA, kurioje yra paaiškinama kaip bus organizuojamas vaikų priėmimas nuo gegužės 18 d. Atkreipkite dėmesį, į tai, kad yra nustatomas vaikų priėmimo  nuo 7:30  iki 8:00 val. ir atsiėmimo, nuo 17:30 iki 18:00 laikas. Tai daroma dėl to, kad tėvai negali patekti į įstaigos grupes. Vaikus priims už jų priėmimą atsakingi asmenys, kurie turi kasdien patikrinti ir užfiksuoti vaikų kūno temperatūrą.
 

Mieli tėveliai,

Atlikus apklausą dėl darželio lankymo gegužės 18 – 29 d., informuojame, kad dirbs šešios grupės, o dalis įstaigos personalo nedirbs dėl priklausymo rizikos grupei.

Darželio darbo laikas: 7:30 – 18:00 val. Vaikų paskirstymas grupėse:

„Vyturėlių“ gr. - „Vyturėlių“ ir „Strazdelių“ gr. vaikučiai;

„Kregždučių“ gr. – „Kregždučių“ ir „Nykštukų“ gr. vaikučiai;

„Ančiukų“ gr. – „Ančiukų“ ir „Volungėlių“ gr. vaikučiai;

„Gulbiukų“ gr. – „Gulbiukų“ ir „Lakštučių“ gr. vaikučiai;

„Lakštučių“ gr. – „Zylučių“ gr. vaikučiai;

„Genelių“ gr. – „Genelių“ ir „Pelėdžiukų“ gr. vaikučiai;

Tėvelių, užrašiusių savo vaikučius lankyti darželį nuo gegužės 18 d., prašome užpildyti deklaraciją NUORODA iki lankymo pradžios ir ją atsiųsti el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Artimiausiu metu bus įkeltas „Vaikų ugdymo organizavimo Covid19 karantino laikotarpiu tvarkos aprašas“.

Vaikui (-ams) 2020 m. gegužės 18 – 31 d. nelankant ugdymo įstaigos už darželį mokėti nereikės, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019 m. spalio 15 d. sprendimu Nr. T-454 „Atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą dydžio nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašo“ 10.8 p., – vaikų tėvai atlyginimo nemoka, kai mokykla uždaroma „… dėl karantino, paskelbtos epidemijos“.

Jei bus lankomumo pasikeitimų – labai prašome informuoti.

Saugokime savo ir kitų sveikatą.

 

Mieli tėveliai,

Skelbiame sprendimą, dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai,

Prašome, užpildyti anketą dėl ugdymo organizavimo nuo 2020 m. gegužės 18 d. Anketą prašome užpildyti iki 2020 m. gegužės mėn 11 d. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai,

Dalinames informacija dėl vaikų priežiūros organizavimo įstaigose. Nuoroda.

Atsižvelgiant į Valstybės operacijų vadovo 2020 m. balandžio 23 d. sprendimą Nr. V-977 dėl vaikų priežiūros, yra parengta tvarka dėl vaikų priežiūros, kai vaikų priežiūros neįmanoma užtikrinti namuose. Nuoroda. Prašome atkreipti dėmesį, kada tėveliai gali kreptis dėl vaikų priežiūros suteikimo paslaugos.

Norėdami gauti vaikų priežiūros, maitinimo bei nuotolinio mokymo paslaugą, įstaigą lankiusių iki karantino vaikų tėveliai turės pateikti įstaigai elektroniniu paštu abiejų tėvų darbdavio pažymą dėl būtinumo atitinkamas funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje, arba tais atvejais, kai vaikų priežiūros neįmanoma užtikrinti namuose.

 

Mieli tėveliai,

Informuojame, kad pakeistas Vyriausybės 2020-03-14 nutarimas Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo". Vienas iš aktualių pakeitimų tėvams, kurie dėl karantino sąlygų pakeitimo privalo grįžti į darbo vietas įstaigose ir/ar įmonėse ir dėlto negali užtikrinti vaikų priežiūros namuose:

Nutarimo 3.5.3 papunktis išdėstytas taip (įsigalioja 2020-04-27) :
„3.5.3. Draudžiama veikla vaikų, žmonių su negalia ir pagyvenusių žmonių dienos ir užimtumo centruose. Savivaldybių administracijos privalo užtikrinti vaikų ir žmonių su negalia priežiūrą, maitinimo organizavimą ir nuotolinį mokymą įstaigose, kai yra tėvų, įtėvių, globėjų ar rūpintojų kreipimasis ir pateikiama darbdavio pažyma dėl būtinumo atitinkamas funkcijas (darbus) atlikti darbo vietoje, arba kai vaikų, žmonių su negalia priežiūros neįmanoma užtikrinti namuose."
Nutarimo 6 punktas išdėstytas taip:
„6. Karantino režimo trukmė – nuo 2020 m. kovo 16 d. 00:00 val. gegužės 11 d. 24:00 val."

 

Mieli tėveliai,

Dalinames informacija dėl koronoviruso. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai,

Informuojame apie teisingą rankų plovimą. Virusas - ką daryti?ApsaugaKaip plauti rankas?.

 

Mieli tėveliai,

Dalinames Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos informacija. InformacijaLankstinukas.

Taip pat dalinamės ir prašome vadovautis psichologų patarimais:
· Nepanikuoti, elgtis ir užsiimti įprasta bei rutinine veikla, laikytis sau įprasto darbo ir poilsio režimo.
· Remtis tik patikimais šaltiniais apie koronavirusą, jo plitimo eigą. Institucijos - Sveikatos apsaugos ministerija, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, LRT.
· Neplatinti neaiškios kilmės ar nepatvirtintos informacijos savo socialinėje aplinkoje, kalbėti tik patvirtintais faktais.
· Kritiškai vertinti socialiniuose tinkluose ar neaiškios kilmės šaltiniuose pateikiama ir cituojama informaciją .
· Pasikalbėti šeimos (draugų) aplinkoje (ypač su vaikais) apie profilaktinių priemonių laikymąsi/savimonės ugdymą.
· Neignoruoti ar juo labiau nesišaipyti iš asmenų, kurie mūsų subjektyviu vertinimu, perdėtai reaguoja į koronaviruso grėsmę. Geriau ramiai pasikalbėti apie tai, išklausyti juos, pasidalinti savo turima patikima informacija, pasistengti juos nuraminti.

Mieli tėveliai,

DĖMESIO!

SVARBU!

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), reaguodama į tai, kad Europoje sparčiai daugėja naujojo koronaviruso (COVID-19) atvejų, kreipėsi į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją (ŠMSM) bei Lietuvos savivaldybes su prašymu imtis aktyvių prevencinių veiksmų ugdymo įstaigose. Esant poreikiui, mokinius, grįžusius iš Kinijos ar Šiaurės Italijos, prašoma mokyti nuotoliniu būdu, taip pat siūloma leisti iš namų dirbti ir mokytojams bei kitiems ugdymo įstaigų darbuotojams, apsilankiusiems pavojaus zonoje esančiose teritorijose.

Sveikatos apsaugos viceministro, SAM Ekstremalių situacijų operacijų centro (ESOC) koordinatoriaus Algirdo Šešelgio teigimu, tokių priemonių imtis būtina, kad galėtume maksimaliai apsisaugoti nuo infekcijos rizikos.

„Mokyklos vienareikšmiškai yra tos vietos, kur rizika virusui plisti yra didelė. Juolab, kad praėjusią savaitę mokiniai atostogavo ir žinome, kad šeimos taip pat su savo atžalomis vyko ir į užsienį, įskaitant Italiją ir Kiniją. Tad kreipėmės į ŠMSM ir savivaldybes, prašydami ne tik aktyviai dalintis informacija, kaip reikėtų stebėti ir vertinti savo būklę, kokių imtis priemonių, įtariant užsikrėtimą, bet ir, atsižvelgus į situaciją, atitinkamai organizuoti ugdymo procesą. Tikimės glaudaus bendradarbiavimo ir vieningo supratimo šioje situacijoje, kas iš esmės leistų maksimaliai sumažinti riziką“, – sako A. Šešelgis.

Prašoma švietimo ir ugdymo įstaigoms išplatinti informaciją, kad neseniai iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų) sugrįžusieji 14 dienų nuo paskutinės buvimo šiose šalyse dienos turėtų likti namuose ir stebėti savo sveikatą. Tuo metu, pajutus į gripą panašius simptomus, tokie žmonės nedelsiant turėtų skambinti bendruoju pagalbos tarnybų telefonu 112.

Taip pat švietimo ir ugdymo įstaigų vadovų prašoma suteikti galimybes mokiniams, kurie neseniai lankėsi Kinijoje ar Šiaurės Italijoje, organizuoti ugdymo procesą nuotoliniu būdu, o darbuotojams suteikti galimybes dirbti iš namų. Jei to nepavyksta padaryti, tuomet darbuotojai gali kreiptis į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC), kuris organizuos nedarbingumo išdavimą.

Vakar SAM, reaguodama į situaciją Italijos šiauriniuose regionuose, patikslino atvejo apibrėžtį ir sustiprino viruso COVID-19 patekimo į Lietuvą prevencijos priemones. Visi iš Italijos Veneto, Lombardijos, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų atvykstantys asmenys yra tikrinami dar neišlipę iš lėktuvo (matuojama kūno temperatūra, vertinama bendra savijauta), surenkami jų kontaktiniai duomenys, kad dvi savaites NVSC specialistai galėtų su jais susisiekti ir sektų jų sveikatos būklę..

 

Mieli tėveliai,

Informuojame ir dalinames informacija apie mokestį už ugdymą. Informacija.

 

Mieli tėveliai,

Informuojame ir dalinames informacija apie tymus. Informacija.

 

Lopšelio - darželio bendruomenei,

Skelbiame, Kauno lopšelio - darželio "Gandriukas" vadovo Loretos Aurelijos Saulevičienės 2019 m. veiklos ataskaitą. Ataskaita.

 

Mieli tėveliai,

Primename ir informuojame, kad jei pasikeitė Jūsų padėtis (pasikeitė Jūsų registruota gyvenamoji vieta, išsikyrėte ir auginsite vaiką viena(-as) ir t.t.), kuri gali įtakoti Jūsų mokamą sumą už ugdymą, prašome pristatyti tai patvirtinančius dokumentus. 

 

Mieli tėveliai,

Informuojame, kad 2019 m. gruodžio 10 d. Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija įvertino Kauno lopšelio - darželio "Gandriukas" fizinio aktyvumo skatinimo veiklos planą ir priėmė sprendimą pripažinti Kauno lopšelį - darželį "Gandriukas" aktyvia mokykla.

 

Atsinaujinome. Įsigijome naujų edukacinių priemonių:

 • IMG_20200114_115524
 • IMG_20200114_115614

Atsinaujinome. Į darželį atkeliavo draugai robotai. Jie padės mūsų ugdytiniams būti sumaniems ir žaismingiems. Mūsų edukacinių priemonių biblioteka edukacinėje erdvėje papildyta naujomis priemonėmis, STEAM programos (gamtos pažinimo, matematikos, programavimo ir kitų dalykų) taikymui. Su naujomis priemonėmis vaikai galės tobulinti savo gebėjimus matematikos, konstravimo, programavimo, gamtos pažinimo, tuo pačiu lavinti savo socialinius, meninius gebėjimus. Šios priemonės skirtos 4-6 metų vaikų ugdumuisi:

 • 20191122_152604
 • 20191122_152811 s

Jaunesni mūsų ugdytiniai turės galimybę lavintis su šiais žaislais:
• muzikinė knygelė,
• šokantis begemotas Filipas;
• šokantis robotas Bubū.

 • IMG_20191122_133319

Neužmiršti ir patys mažiausieji, į lopšelio grupes iškeliaus šie žaisliukai:

 • IMG_20191122_133451
 • IMG_20191122_133703
 • IMG_20191122_134810 s

 

Atsinaujinome. Darželio "Kregždučių" grupė papildyta minkštų detalių rinkiniu.

 • IMG_20191120_103501
 • IMG_20191120_154955
 • IMG_20191121_090552_censored
 • IMG_20191121_090631_censored

 

 

Mieli tėveliai,

Primename, kad Kauno lopšelis - darželis "Gandriukas" 2019-2020 mokslo metais dalyvauja tarptaurinėje vaikų socalinių gebėjimo ugdymo programoje "Zipio draugai". Pažymėjimas.

 

 

Mieli tėveliai,

Informuojame, kad pradėtas vykti Kauno lopšelio - darželio "Gandriukas" veiklos platusis įsivertinimas. Prašome užpildyti anketą adresu:  www.manoapklausa.lt/apklausa/1040362178/

 

Mieli tėveliai,

Informuojame, kad tėveliams kurie naudojasi UAB "Viena sąskaita" teikiamomis paslaugomis mokėtinos sumos už darželį bus automatiškai perduodamos į UAB "Viena sąskaita" sistemą, todėl nebereikės jų pildyti ranka.

 

Mieli tėveliai,

Informuojame, kad nuo 2020 sausio 1 d. keičiasi atlyginimo už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą dydžio nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašas, kompensavimo tvarkos aprašas, priėmimo į grupes tvarkos aprašas.

Mokėjimo tvarkos aprašas.

Kompensavimo tvarkos aprašas.

Priėmimo tvarkos aprašas.

 

Mieli tėveliai,

Informuojame, kad 2019 m. spalio 17 d. prasideda mokymai tėvams "Kaip kalbėti su vaiku, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų?"

Skelbimas.

 

Džiaugiamės Mokslo ir žinių diena ir dalinamės Kauno miesto savivaldybės mero sveikinimu.

Sveikinimas.

 

Mieli tėveliai,

Informuojame, kad 2019 m. rugsėjo 2 d. 10:00 val. vyks Mokslo ir žinių dienos šventė.

PASTABA. Jei su ugdytiniu atvyksite tik į šventę, tą dieną darželyje likti negalėsite, nes vaikų lankomumas žymimas iki 8:30 val.

 

Atsinaujinome. Darželio edukacinė erdvė papildyta naujomis knygomis. Knygos skirtos ne tik pažinti, atrasti, sužinoti, bet ir ugdyti vaikų emocinę sveikatą.

 • 20190617_094644
 • 20190617_094754
 • 20190617_094756
 • 20190617_094849
 • 20190617_095133

 

Atsinaujinome lauko žaislais, kad veiklos lauke būtų įvairesnės ir įdomesnės. O, kad turėtume kur laikyti įsigytus žaisliukus, pasirūpinome ir daiktadėžėmis.

 • 20190522_151842
 • 20190522_151858
 • 20190522_151909
 • 20190522_151949
 • 20190522_154047
 • 20190522_154054
 • 20190522_160143
 • 20190522_160154

 

Mieli tėveliai,

Kviečiame prisijungti prie Kauno lopšelio - darželio "Gandriukas" gerbūvio kūrimo ir paskirti 2 % GPM įstaigai.

Nuoroda.

Gerbiami, tėveliai,

noriu jus informuoti, kad šildymas Kauno lopšelyje-darželyje "Gandriukas" pajungtas nuo ketvirtadienio, spalio 15 d.
Įstaiga yra įsigijusi papildomų elektrinių šildymo prietaisų. Grupių temperatūros stebimos. Tose grupėse, kuriose užfiksuotos 
žemesnės patalpų temperatūros, nei nustatytos higienos normomis, šildomos papildomais elektros šildymo prietaisais.
Šildytuvų turime pakankamai, ačiū tiems tėveliams, kurie sureagavo ir rūpinosi. Šildytuvų nešti į grupes nereikia.
 
Siekiant atsakyti į galimai kilusius klausimus dėl šildymo mūsų lopšelyje-darželyje, pateikiame informaciją apie mūsų veiksmus:
Spalio 15 d., pajungus šildymą ir patikrinus, pastebėjome, kad kai kuriose grupėse netolygiai šyla radiatoriai. Dėl ko tą patį ketvirtadienį, 
kreipėmės į Kauno "Butų ūkį", kuris yra atsakingas už šildymo sistemos paleidimą pradėjus šildymo sezoną. Atsakingas darbuotojas
iš mus aptarnaujančios įmonės, dėl užimtumo, į įstaigą atvykti negalėjo, nei ketvirtadienį, nei penktadienį. Mes buvome informuoti (kaip ir grupių auklėtojos), 
kad šilumininkas į Kauno lopšelį-darželį "Gandriukas" atvyks pirmadienį, spalio 19 d., ryte. Buvo prašoma atvykti atlikti papildomą šildymos istemos nuorinimą.
Gavus tokią informaciją, grupių mokytojos buvo paprašytos naudoti grupėse turimus elektrinius šildymo prietaisus, taip informuoti apie papildomų elektrinių šildymo prietaisų 
poreikį.
Penktadienį, patikrinus kaip veikia šildymas grupėse, pakartotinai kreipėmės į "Butų ūkį", nes situacija nesikeitė - dalis radiatorių nešylo. Mums buvo atsakyta, kad šilumininkas galės atvykti tik pirmadienį. Dėl poreikio papildomiems elektriniams šildymo prietaisams, informacijos negavome, todėl buvo pakartotinai prašoma informuoti ar toks poreikis yra. 
Iki darbo dienos pabaigos, toks poreikis nebuvo pareikštas. 
Po savaitgalio, pirmadienį, spalio 19 d., vaikų rytinio priėmimo metu gauta informacija gavus informaciją, kad keliose grupėse kai kurie radiatoriai nešyla visai, todėl kelias valandas iki atvykstant šilumininkui patalpos buvo šildomos papildomais elektriniais šildymo prietaisais . Matant, kad šildytuvų poreikis šioje situacijoje yra didesnis, nei turimas, aš pati iš namų atvežiau vieną šildytuvą ir tuo pačiu metu organizavau 4 papildomų elektrinių šildytuvų skubų pirkimą. 
Šiluminkui atvykus į įstaigą, iki 11 val., visa šildymo sistema buvo nuorinta. Po atliktų darbų, šildymas pagerėjo tik iš dalies, todėl buvo dar kartą užregistruotas skubus atsakingo asmens iš "Butų ūkio" iškvietimas, kuris atvyks antradienį, spalio 20d., šildymo sistemos gedimo nustatymui ir remontui. 
Antro aukšto grupių  patalpų temperatūrų stebėsena yra vykdoma. Įsigyta ir į grupes perduoti 4 papildomi elektriniai šildymo prietaisai. Kol bus pašalinti šildymo sistemos gedimai, antro aukšto grupių patalpose tinkama temperatūra bus palaikoma papildomais elektriniais šildymo prietaisais.
 
Ačiū visiems už supratingumą.