KAUNO LOPŠELIS - DARŽELIS "GANDRIUKAS"

Naujienos

Mieli tėveliai,

Dalinamės informacija.

2022 11 24. SVEIKINIMAS

  

Mieli tėveliai,

Dalinamės informacija dėl 2022 m. rugsėjo 1 d.

20220817 100720

 

Mieli tėveliai,

Dalinamės informacija dėl pasiruošimo darželiui. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai,

Dalinamės informacija dėl maitinimo įkainių nuo 2022-09-01.

Maitinimo kainiai

 

Dėmesio!!!

Dalinamės informacija apie KŠIC organizuojamus lietuvių kalbos mokymus ukrainiečiams. Nuoroda.

  

Mieli tėveliai,

Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad remiate Kauno lopšelį-darželį „Gandriukas“, skirdami 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio lėšas.

Jūsų dėka mokyklos aplinka tampa saugesnė ir patrauklesnė. 2020 m. už gautos paramos lėšas įsigijome lauko muzikos instrumentus. 2021 m. GPM paramos 1,2 proc. lėšų gauta 987,32 Eur. Šie pinigai buvo perkelti į 2022 m. su tikslu grupėse įrengti kondicionierius (pagal tai, kiek bus surinkta lėšų).

Maloniai prašome Jus ir šiais metais 1,2 proc. GPM lėšų skirti Kauno lopšeliui-darželiui „Gandriukas“.

Skirti paramą galite iki 2022 m. gegužės 1 d. elektroninio deklaravimo sistemoje https://deklaravimas.vmi.lt užpildant Valstybinės mokesčių inspekcijos formą FR0512.

Nuoširdžiai dėkojame už geranoriškumą ir paramą mokyklai!

 

Mieli tėveliai,

Informuojame dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo sąlygų. Nuoroda.

 

Mieli tėveliai,

Kauno lopšelis - darželis „Gandriukas“ tėvelius ir vaikučius kviečia dalyvauti rugsėjo 1 – osios šventėje, kuri vyks darželio vidiniame kieme 10:00 val. Pasitinkant naujus mokslo metus, į šventę atsineškite gerą nuotaiką ir šypsenas. J

Prašome, kad šventėje dalyvautų ne daugiau kaip vienas iš tėvelių. Nedalyvausiantys šventėje, vaikučius galite atvesti į darželį įprastu laiku, kur prie įėjimų juos pasitiks įstaigos darbuotojas. Į darželio patalpas tėveliai nebus įleidžiami. Naujai pradėsiantiems lankyti ugdytiniams adaptacinis laikotarpis numatomas iki 2021-09-10. Šiuo laikotarpiu vienas iš vaiko tėvelių galės būti grupėje su vaiku, dėvint sveikatos apsaugos priemones ir laikantis saugaus atstumo nuo kitų asmenų.
Primename, kad grupių darbo laikas 07:30-18:00 val.
„Pelėdžiukų“ priešmokyklinės grupės darbo laikas 07:00-19:00 val.
SVARBU! Vaikučius į darželį atvesti 07:30-08:00 val. Jeigu neatvyksite arba vėluosite, BŪTINAI praneškite grupės mokytojai arba paskambinkite į įstaigą tel. +370 633 89599
Prie įėjimų (tambūruose) bus matuojama vaikų temperatūra, siekiant užtikrinti sveikatos saugos reikalavimus.

 

Norime pasidžiaugti ir dalinamės Tėvelių padėka,

4 metus draugavome su Ančiukų grupe, šiandien abi auklėtojos išeina atostogų, vaikučiams teks atsisveikinti, vaikučiai auga, viskas keičiasi, rugsėjį turėsime kitą grupę ir kitas auklėtojas, yra toks posakis, kad nepakeičiamų nėra, bet... ši Ančiukų komanda buvo tobula, drįstu sakyti, kad nepakeičiama... Kai sūnus prieš du metus baigė šią grupę džiuagiaus, nes žinojau kad rugsėjį vėl susitiksim, nes vesiu Ievutę, o dabar bus labai sunku priprasti, viską pasako ir patys vaikai, kai kasdien prašo vesti į darželį, nes ten yra mylimi ir globojami... Kai atėjus dar skuba žaisti, o neskuba namo...
Noriu asmeniškai iš visos širdies padėkoti Ritutei, toks mielas nuoširdus žmogus, tiek meilės globos ir rūpesčio atiduoda vaikučiams, kokias nuostabias, įdomias kasytes pina mergaitėms, Ievutę kiekvieną dieną skuba nusiimti kepurytę, kad parodytų kokias kasytes surišo Ritutė, truks Jūsų be galo be krašto!!!! Labai pasiseks naujiems Ančiukams rugsėjį patekusiems į jūsų globą...
Agnei norim padėkoti už meilę ir rūpestį, už tokį subtilų atsargų tvarkos ir taisyklių įvedimą į vaiko dienotvarkę, ačiū, kad rimtus dalykus išmokėte su meile ir puikia nuotaika.
Ramute Jums taip pat esame labai dėkingi, už tiek daug atiduotos meilės, sūnus jau antri metai nebe Ančiukų grupėje, bet Ramutę vadina geriausia :) ji visada esant reikalui paguodžia, nuramina, nešvarūs rūbeliai, visada ne tiesiog sudėti į maišelį, bet nuplauti nuvalyti, tvarkingi paruošti neštis namučių, Ačiū Jums už visą savo meilės skleidimą, kurios taip reikia atiduodant savo pačius mažiausius į kito žmogaus rankas visai dienai.

Sunkūs metai buvo visiems, daug nežinios, daug nerimo, tačiau jūsų visų trijų dėka, jie praėjo gana greitai ir džiugiai.

Dar kartą Ačiū visai Ančiukų grupės komandai, jūs nuostabios!!! Labai gaila, kad paskutinį mėnesį ne sutiksime daugiau nei Agnės nei Ritutės, bet suprantame, kad jūs turite prikaupti jėgų ir pailsėti prieš Rugsėjo mėnesį sutinkant naujus vaikučius....

Saugokite ir branginkite šias nuostabias moteris, Agnę, Ritą ir Ramutę, tokių tikrai nėra daug, tai didžiausias darželio turtas!!!!

  

Mieli tėveliai,

Informuojame, kad tėveliams kurie naudojasi UAB "Viena sąskaita" teikiamomis paslaugomis mokėtinos sumos už darželį bus automatiškai perduodamos į UAB "Viena sąskaita" sistemą, todėl nebereikės jų pildyti ranka.