KAUNO LOPŠELIS - DARŽELIS "GANDRIUKAS"

Lakštutės

clip image002

       Roželė išskleidė raudoną žiedą

            Maža lakštingala jai giesmę gieda.

               Lakštingalos balsas neišpasakytas-

          Busdamas iš miega stebisi rytas

Grupė dirba 10,5 val. nuo 7.30 val. iki 18.00 val.

Grupės telefonas - 864787368

Kiekvieną rytą vaikus ir jų tėvelius pasitinka vyresnioji mokytoja Jūratė Vinslauskienė, mokytoja Vitalija Kravčikienė, mokytojos padėjėja Indrė Matakė.

Grupę lanko 2 – 3 metų amžiaus vaikai, 4 – berniukai ir 12 – mergaičių.

Dirbame vadovaujantis Kauno lopšelio – darželio „Gandriukas“ ikimokyklinio ugdymo programa, taikant „Geros pradžios“ metodiką. Vaikams sudarome sąlygas integruotai įgyti dvasinės, fizinės, emocinės, protinės, sveikatos, socialinės, komunikacinės, pažinimo bei meninės kompetencijos pradmenis. Mokome savarankiškumo, higienos įgūdžių, tobuliname pažintinius, kalbinius, smulkiosios ir stambiosios motorikos gebėjimus, atsižvelgdamos į amžiaus kriterijus, vaikų pomėgius, gebėjimus. Ugdytiniai patys pasirenka veiklą. Tai padeda jiems išmokti rinktis, atrasti pomėgius, išsiugdyti įgūdžius.

„Lakštučių“ grupė dalyvauja : Subalansuotos plėtros projekte „Jausmai“.

„LAKŠTUČIŲ“ GRUPĖS SAVITUMAS:

Nuo šių metų rugsėjo pirmos dienos grupė visapusiškai atsinaujino: pasikeitė abi mokytojos ir jų padėjėja. Grupę pradėjo lankyti vaikučiai, atėję iš lopšelio grupių, tad jiems reikia didesnį dėmesį skirti apsiprantant su nauja grupe, draugais, veikla, mokytojomis. Atsisžvelgiant į grupės vaikų amžių, poreikius, gebėjimus, šiais metais didesnis ugdymo dėmesys bus skiriamas socialinei ir komunikavimo kompetencijai, bei kalbiniams, smulkiosios motorikos ir savarankiškumo įgūdžiams tobulinti. Stengsimės, kad grupės ugdomosios aplinkos kūrime aktyviai dalyvautų ne tik mokytojos, bet ir tėvai.

„LAKŠTUČIŲ“ GRUPĖS TRADICIJOS:

Jau tapo tradicija prieš miegą klausytis pasakų, lopšinių, ramios muzikos. Švenčiame gimtadienius. Ateityje VISI drauge rasime SAVO tradiciją.

„LAKŠTČIŲ“ grupė 2020 09 28 – 10 02 dalyvavo

        INICIATYVA „AKTYVIAI, DARAUGIŠKAI, SVEIKAI 2020“.

Pasirinkome temą „Asmens ir burnos higienos svarba“. Ši tema mums

labai aktuali, kadangi vaikai yra atėję iš lopšelio grupės ir dantukų darželyje dar nesivalę.

        Sveikatos specialistė Laura Sakalauskaitė grupėje pravedė edukacinį užsiėmimą „Švarūs dantukai – sveiki dantukai“. Su krokodiliuku pademonstravo, kaip teisingai reikia valytis dantukus. Vaikai visą savaitę draugavo su krokodiliuku, globojo ir valė jam dantukus. Tėveliai visiems parūpino dantų šepetėlius ir dabar po pusryčių valomės dantukus.

       Taip pat labai svarbi yra ir rankų higiena. Su vaikučiais žiūrėjome filmukus, kaip teisingai reikia plautis rankutes ir patys stengiamės plautis taisyklingai. Ši procedūra vaikams , ypač, patinka. Išmokome I. Bakšės žaidimą „Plauname rankas“. Dabar šį žaidimą naudojame rankyčių mankštelei.

  • 20201022_183833
  • 20201022_222332
  • unnamed