KAUNO LOPŠELIS - DARŽELIS "GANDRIUKAS"

Zylutės

zylutes

Striku traku takeliu
Su geltonu švarkeliu.
(ZYLUTĖ)

 

Grupė dirba 10,5 val. nuo 7.30 val. iki 18.00 val.

Elektroninis paštas – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ,telefonas – 862407029

Grupėje dirba auklėtoja metodininkė Rasa Bareikienė, auklėtoja Vitalija Kravčikienė, auklėtoja Ernesta Šiugždinaitė-Rėklaitienė ir auklėtojos padėjėja Kristina Binkienė.
Grupę lanko 3-4 metų amžiaus vaikai.

Dirbame vadovaujantis Kauno lopšelio – darželio „Gandriukas“ ikimokyklinio ugdymo programa, taikant „Geros pradžios“ metodiką. Grupėje įrengti centrai, vaikų kūrybiškumui plėtoti: KALADUKAI, TEPLIUKAI, PLEPUKAI, SNAUDALIUKAI, AKTORIUKAI, SMALIŽIUKAI. Vaikams sudarome sąlygas integruotai įgyti dvasinės, fizinės, emocinės, protinės, sveikatos, socialinės, komunikacinės, pažinimo bei meninės kompetencijos pradmenis. Mokome savarankiškumo, higienos įgūdžių, tobuliname pažintinius, kalbinius, smulkiosios ir stambiosios motorikos gebėjimus, atsižvelgdamos į amžiaus kriterijus, vaikų pomėgius, gebėjimus. Ugdytiniai patys pasirenka veiklą. Tai padeda jiems išmokti rinktis, atrasti pomėgius, išsiugdyti įgūdžius. Didelį dėmesį skiriame ugdytinių sveikatinimui.

GRUPĖS TRADICIJOS:
Kartu su tėveliais kasmet aplankome Kauno lėlių teatrą, patys daug vaidiname, vykstame į odontologijos kliniką „Neodentą“ .Švenčiame vaikų gimtadienius. Auginame daržoves, gėles. Kiekvienais metais gruodžio ir gegužės mėnesiais kartu su tėveliais vaikai švenčia Kalėdų ir mokslo metų užbaigimo šventes.

„ZYLUČIŲ“ GRUPĖS SAVITUMAS:
Grupėje sukurta saugi jauki namų aplinka, skatinanti vaikus tyrinėti, būti veikliems, kūrybingiems. Auklėtojos gerbia kiekvieno vaiko asmenybę, atsižvelgia į jo vystymosi tempus, pomėgius ir interesus. Ugdytiniai patys pasirenka veiklą. Tai padeda jiems išmokti rinktis, atrasti pomėgius, išsiugdyti įgūdžius. Grupės ugdomosios aplinkos kūrime aktyviai dalyvauja ne tik auklėtojos, bet ir tėvai.