KAUNO LOPŠELIS - DARŽELIS "GANDRIUKAS"

Zylutės

zylutes

Striku traku takeliu
Su geltonu švarkeliu.
(ZYLUTĖ)

 

Grupė dirba 10,5 val. nuo 7.30 val. iki 18.00 val.

Elektroninis paštas – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ,telefonas – 862407029

Grupėje dirba auklėtoja metodininkė Rasa Bareikienė, auklėtoja Vitalija Kravčikienė, auklėtoja Bronislava Aniulienė ir auklėtojos padėjėja Kristina Binkienė.
Grupę lanko 4-6 metų amžiaus vaikai.

Dirbame vadovaujantis Kauno lopšelio – darželio „Gandriukas“ ikimokyklinio ugdymo programa, taikant „Geros pradžios“ metodiką. Grupėje įrengti centrai, vaikų kūrybiškumui plėtoti: KALADUKAI, TEPLIUKAI, PLEPUKAI, SNAUDALIUKAI, AKTORIUKAI, SMALIŽIUKAI. Vaikams sudarome sąlygas integruotai įgyti dvasinės, fizinės, emocinės, protinės, sveikatos, socialinės, komunikacinės, pažinimo bei meninės kompetencijos pradmenis. Mokome savarankiškumo, higienos įgūdžių, tobuliname pažintinius, kalbinius, smulkiosios ir stambiosios motorikos gebėjimus, atsižvelgdamos į amžiaus kriterijus, vaikų pomėgius, gebėjimus. Ugdytiniai patys pasirenka veiklą. Tai padeda jiems išmokti rinktis, atrasti pomėgius, išsiugdyti įgūdžius. Didelį dėmesį skiriame ugdytinių sveikatinimui.

GRUPĖS TRADICIJOS:
Kartu su tėveliais kasmet aplankome Kauno lėlių teatrą, patys daug vaidiname, vykstame į odontologijos kliniką „Neodentą“ .Švenčiame vaikų gimtadienius. Lauko aikštelėje auginame daržoves, gėles. Kiekvienais metais gruodžio ir gegužės mėnesiais kartu su tėveliais vaikai švenčia Kalėdų ir mokslo metų užbaigimo šventes.

„ZYLUČIŲ“ GRUPĖS SAVITUMAS:
Grupėje sukurta saugi jauki namų aplinka, skatinanti vaikus tyrinėti, būti veikliems, kūrybingiems. Auklėtojos gerbia kiekvieno vaiko asmenybę, atsižvelgia į jo vystymosi tempus, pomėgius ir interesus. Ugdytiniai patys pasirenka veiklą. Tai padeda jiems išmokti rinktis, atrasti pomėgius, išsiugdyti įgūdžius. Grupės ugdomosios aplinkos kūrime aktyviai dalyvauja ne tik auklėtojos, bet ir tėvai.